Rezultate okružnog takmičenja iz biologije za Mačvanski okrug ,održanog 21.4.2018. godine u Osnovnoj školi “Majur” u Majuru možete pogledati u prilogu.

V RAZRED

V RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученика Основна школа Општина

/место

Презиме и име наставника Број бод.
1. Савић Милош ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 89
2. Арнаутoвић Мина ОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“ Лозница/Јадранска Лешница Гаврилoвић Љиљана 88
3. Ранковић Невена ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Ђерић Марија 88
4. Крсмановић Николина ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 87
5. Станић Ђурђица ОШ „Јoван Цвијић“ Лозница/Лoзница Ђуканoвић Ана 86
6. Богдановић Лена ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 85
7. Дакулoвић Срђан ОШ „Дoситеј Обрадoвић Лозница/Клупци Максимoвић Милева 84
8. Живановић Михаило ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 84
9. Панић Нина ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 84
10. Стoјанoвић Дуња ОШ „Анта Бoгићевић“ Лозница/Лoзница Радулoвић Јoвo 83
11. Милутинoвић Огњен ОШ „Дoситеј Обрадoвић“ Лозница/Клупци Максимoвић Милева 83
12. Лазић Андреј ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Мирковић Велинка 83
13. Манојловић Ања ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 82
14. Поповић Андреј ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 82
15. Драгићевић Татјана ОШ „Мика Митрoвић“ Лозница/Брезјак Максимoвић Милева 82
16. Живановић Огњен ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Теодоровић Мирјана 81
17. Андрић Божидар ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Теодоровић Мирјана 81
18. Спремић Магдалена ОШ „Мика Митрoвић“ Лозница/Брезјак Максимoвић Милева 81
19. Савкић Тада ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 81
20. Алексић Филип ОШ „Браћа Рибар“ Мали Зворник /Доња Борина Маврак Сања 79
21. Перовић Наташа ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Теодоровић Мирјана 79
22. Јoкичић Огњен ОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“ Лозница/Јадранска Лешница Гаврилoвић Љиљана 79
23. Грујић Наталија ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Јовановић Оливера 79
24. Ћирић Филип ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Ђурић Бранислава 78
25. Марковић Богдан ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 75
26. Ивановић Огњен ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Ђурић Бранислава 74
27. Миланoвић Маркo ОШ „Јoван Цвијић“ Лозница/Лoзница Ђуканoвић Ана 74
28. Лукић Урош ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Јовановић Оливера 74
29. Протић Тамара ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“ Купањ/Крупањ Васиљевић Вера 73
30. Матић Михаило ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Глигорић Миња 73
31. Срећкoвић Нађа ОШ „Анта Бoгићевић“ Лозница/Лoзница Радулoвић Јoвo 72
32. Стеванoвић Дијана ОШ „Јoван Цвијић“ Лозница/Лoзница Ђуканoвић Ана 72
33. Љубичић Ђорђе ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Панић Мирослав 72
34. Вујанић Николина ОШ „Војвода Степа“ Шабац/Липолист Кандић Љиљана 71
35. Петровић Марија ОШ „Жика Поповић“ Владимирци/Владимирци Милић Здравка 71
36. Јовановић Страхиња ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 71
37. Ђурковић Стефан ОШ „Никола Тесла “ Богатић/Дубље Антонић Ивана 71
38. Полић Ивана ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 71
39. Живановић Наталија ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Ђерић Марија 71
40. Петровић Драгана ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 69
41. Бајић Немања ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Михаиловић Слађана 69
42. Марић Милица ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Илинчић Љиљана 69
43. Станковић Нина ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 68
44. Јосиповић Катарина ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Јоцић Роса 68
45. Пантелић Милан ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник Томић Александра 67
46. Пајић Ивана ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 67
47. Остојић Ивана ОШ „Мика Митровић“ Богатић/Богатић Ковић Милица 66
48. Будимировић Тијана ОШ „Цветин Бркић“ Богатић/Глушци Антонић Ивана 66
49. Поповић Немања ОШ „Јован Цвијић “ Владимирци/Дебрц Милосављевић Иванка 65
50. Живковић Марија ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Мирковић Велинка 65
51. Влаховић Владислав ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 64
52. Самуровић Стефан ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Шабац/Прњавор Калабић Миланка 64
53. Станисављевић Младен ОШ „Жика Поповић“ Владимирци/Владимирци Велисављевић Братислава 63
54. Севић Милица ОШ „Јoван Цвијић“ Лозница/Лoзница Ђуканoвић Ана 62
55. Марковић Наташа ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Јовановић Оливера 62
56. Јефтенић Вања ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 57
57. Поповић Немања ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Илинчић Љиљана 56
58. Јовановић Давид ОШ „Стеван Филиповић“ /Мали Зворник/Радаљ Чикарић Драган 52
59. Јаковљевић Катарина ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 48
VI RAZRED

VI RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученика Основна школа Општина

/место

Презиме и име наставника Број бод.
1. Игњатовић Вук ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 98
2. Лазаревић Стефан ОШ „Јован Цвијић“ Лозница/Лозница Лазић Мирјана 91
3. Петрушић Драгана ОШ „Вук Караџић“ Богатић/Бадовинци Јакшић Драгана 88
4. Гудић Ђурђина ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 87
5. Јаковљевић Кристина ОШ „Анта Богићевић“ Лозница/Лозница Ћосић Јустина 86
6. Гавриловић Катарина ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Глигорић Миња 85
7. Илић Матија ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Михаиловић Мирко 85
8. Ђерић Милан ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 85
9. Зорбић Тамара ОШ „Цветин Бркић“ Богатић/Глушци Антонић Ивана 84
10. Палежевић Никола ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Марина Поповић 83
11. Глигорић Лена ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Будимировић Вујанић Даница 82
12. Вучетић Јован ОШ „Анта Богићевић“ Лозница/Лозница Ћосић Јустина 81
13. Пајић Александра ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Радаковић Маријана 79
14. Јаковљевић Маријана ОШ „Мика Митровић“ Лозница/Брезјак Максимовић Милева 79
15. Пајић Дијана ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Ђурић Бранислава 77
16. Илић Борис ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 77
17. Влајковић Михаило ОШ „Петар Тасић“ Лозница/Лешница Михаиловић Драгана 77
18. Ђурашиновић Марија ОШ „Јанко Веселиновић“ Богатић/Црна Бара Пајић Гордана 76
19. Јовановић Милица ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Ђерић Марија 76
20. Ћосић Страхиња ОШ „Вук Караџић“ Лозница/Лозница Стефановић Миланка 74
21. Васић Елена ОШ „Жика Поповић“ Владимирци/Владимирци Милић Здравка 74
22. Нишевић Јана ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Радаковић Маријана 74
23. Гаврић Анђела ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Панић Мирослав 74
24. Ерић Николина ОШ „Јанко Веселиновић“ Богатић/Црна Бара Пајић Гордана 73
25. Марић Ленка ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Будимировић Вујанић Даница 73
26. Петровић Милица ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 73
27. Цвејић Ленка ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Будимировић Вујанић Даница 71
28. Митровић Јован ОШ „14. октобар“ Лозница/Драгинац Виторовић Нада 68
29. Зечевић Алексеј ОШ „Вера Благојевић“ Лозница/Бања Ковиљача Давидовски Весна 67
30. Мићић Тијана ОШ „Мика Митровић“ Лозница/Брезјак Максимовић Милева 67
31. Илић Јована ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 67
32. Остојић Алекса ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 66
33. Горданић Дуња ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник Томић Александра 65
34. Пантелић Ивана ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник Томић Александра 65
35. Матић Марко ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 65
36. Ђорђевић Викториа ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 64
37. Митровић Никола ОШ „14. октобар“ Лозница/Драгинац Виторовић Нада 63
38. Љековски Немања ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 63
39. Дубљанин Олга ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Вукосавовић Данијела 63
40. Јањатовић Јована ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Јовановић Оливера 61
41. Станимировић Николина ОШ „Анта Богићевић“ Лозница/Лозница Ћосић Јустина 60
42. Ђукановић Марко ОШ „Доситеј Обрадовић“ Лозница/Клупци Максимовић Милева 58
43. Ковић Михаило ОШ „Мика Митровић“ Богатић/Богатић Ковић Милица 58
44. Мићић Мина ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 58
45. Пајић Хелена ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ/Крупањ Митровић Нада 56
46. Дакић Илија ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Шабац/Прњавор Калабић Миланка 56
47. Теофиловић Тина ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 52
48. Томић Јелена ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник Томић Александра 50
49. Симеуновић Ивана ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Михаиловић Слађана 50
50. Лукић Татјана ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 45
51. Пајић Ана ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Миленаs
VII RAZRED

VII RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученика Основна школа Општина

/место

Презиме и име наставника Број бод.
1. Тадић Стефан ОШ „Мика Митровић“ Богатић/Богатић Антонић Љиљана 92
2. Радојчић Дарио ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Палинкаш Јелена 91
3. Илић Јелена ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Мирчић Милена 89
4. Колаковић Данило ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Глигорић Миња 89
5. Мијатовић Теодора ОШ „Мика Митровић“ Богатић/Богатић Ковић Милица 89
6. Шушић Јелена ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Палинкаш Јелена 86
7. ПалежевићБојана ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 85
8. Вујковић Милица ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник Пантовић Драгица 83
9. Живковић Андрија ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 83
10. Крсмановић Никола ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 83
11. Антонић Милица ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ/Крупањ Митровић Нада 82
12. Симић Милица ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 82
13. Јацановић Ђурђа ОШ „Јован Цвијић“ Шабац/Змињак Ђевић Хаднађев Данка 82
14. Гајић Хелена ОШ „Јован Цвијић“ Лозница/Лoзница Лазић Мирјана 82
15. Пауновић Лука ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Јовановић Оливера 82
16. Арсеновић Јована ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 82
17. Марковић Бранислав ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Јоцић Роса 81
18. Савић Никола ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Јоцић Роса 81
19. Станковић Николина ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана 80
20. Вилотић Лазар ОШ „Лаза К. Лазаревић“ Шабац/Шабац Павловић Светлана 80
21. Исаиловић Софија ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 79
22. Ерић Наталија ОШ „Мика Митровић“ Богатић/Богатић Милица Ковић 78
23. Весић Андријана ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Петровић Светлана 77
24. Игњатовић Ива ОШ „Ната Јеличић“ Шабац/Шабац Михаиловић Мирко 76
25. Пантелић Немања ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Антонић Љиљана 76
26. Лукић Вања ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Узовница Васић Цветко 74
27. Обрадовић Јована ОШ „Јеврем Обреновић“ Шабац/Шабац Теодоровић Мирјана 73
28. Маринковић Сара ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Мијић Љиљана 72
29. Теодоровић Тамара ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 72
30. Лазаревић Иван ОШ „Дoситеј Обрадoвић Лозница/Клупци Добрић Братислава 70
31. Бирташевић Ана ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Илинчић Љиљана 70
32. Спасојевић Ања ОШ „Стеван Филиповић“ Мали Зворник/Радаљ Чикарић Драган 64
33. Пауновић Вера ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Илинчић Љиљана 60
34. Пуретић Теодора ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Илинчић Љиљана 59
35. Нинковић Анђела ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Крстић Раденка 43
36. Средојевић Ања ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник Пантовић Драгица
37. Арсеновић Даница ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Срдановић Бојана
38. Станић Тoмислав ОШ „Јован Цвијић“ Лозница/Лoзница Лазић Мирјана
VIII RAZRED

VIII RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученика Основна школа Општина

/место

Презиме и име наставника Број бод.
1. Радовић Мина ОШ „Јoван Цвијић“ Лозница/Лозница Мирјана Лазић 82
2. Огњеновић Слободанка ОШ „Јанко Веселиновић“ Богатић/Црна Бара Пајић Гордана 81
3. Паунић Теодора ОШ „Вук Караџић“ Богатић/Бадовинци Јакшић Драгана 79
4. Шестић Андреј ОШ „Мајур“ Шабац/Мајур Роса Јоцић 71
5. Костић Немања ОШ „Николај Велимировић“ Шабац/Шабац Данијела Вукосавовић 71
6. Милијанчевић Андријана ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 69
7. Ћирић Ана ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Бранислава Ђурић 67
8. Мијатовић Ана ОШ „Стојан Новаковић“ Шабац/Шабац Љиљана Антонић 67
9. Петровић Филип ОШ „Војвода Степа“ Шабац/Липолист Љиљана Кандић 66
10. Аничић Тина ОШ „Анта Бoгићевић“ Лозница/Лозница Јустина Ћосић 64
11. Јездић Јелена ОШ „Браћа Рибар“ Мали Зворник/Доња Борина Маврак Сања 62
12. Миловановић Анђела ОШ „Јанко Веселиновић“ Богатић/Црна Бара Пајић Гордана 62
13. Тешић Антонела ОШ „Кадињача“ Лозница/Лозница Зорица Полић 61
14. Спасојевић Михајло ОШ „Бранко Радичевић“ Мали Зворник/Мали Зворник ПантовићДрагица 60
15. Ковачевић Јаков ОШ „Жика Поповић“ Владимирци/Владимирци Велисављевић Братислава 60
16. Миловановић Анђела ОШ „Јован Цвијић“ Владимирци/Дебрц Поповић Марина 60
17. Срдановић Олгица ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“ Шабац/Прњавор Миланка Калабић 59
18. Бељић Тамара ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Светлана Петровић 59
19. Драгић Наташа ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Бранислава Ђурић 57
20. Симеуновић Катарина ОШ „Јанко Веселиновић“ Шабац/Шабац Бојана Срдановић 57
21. Васић Миленко ОШ „Свети Сава“ Лозница/Липнички Шор Милинко Пантић 57
22. Томић Жељко ОШ „Милош Гајић“ Мали Зворник/Амајић Јањић Марија 56
23. Дрезгић Теодора ОШ „Никола Тесла“ Богатић/Дубље Стевановић Јелена 56
24. Петровић Ђурђина ОШ „Боривоје Ж. Милојевић“ Крупањ/Крупањ Винка Маринковић 55
25. Бојић Марија ОШ „Браћа Рибар“ Мали Зворник/Доња Борина Маврак Сања 54
26. Драгићевић Ивана ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Светлана Петровић 53
27. Јездимировић Георгина ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Раденка Крстић 51
28. Трифковић Стефан ОШ „Вук Караџић“ Шабац/Шабац Бранислава Ђурић 49
29. Стевановић Софија ОШ „Жикица Јовановић Шпанац“ Крупањ/Бела Црква Раденка Крстић 44
30. Јевремовић Сања ОШ „Петар Враголић“ Љубовија/Љубовија Светлана Петровић 43
31. Васић Александра ОШ „Мића Станојловић“ Коцељева/Коцељева Михаиловић Слађана

Оставите коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.