Резултати окружног такмичења- Мачвански округ

Rezultate okružnog takmičenja iz biologije za Mačvanski okrug ,održanog 21.4.2018. godine u Osnovnoj školi “Majur” u Majuru možete pogledati u prilogu.

V RAZRED

V RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученикаОсновна школаОпштина

/место

Презиме и име наставникаБрој бод.
1.Савић МилошОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела89
2.Арнаутoвић МинаОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“Лозница/Јадранска ЛешницаГаврилoвић Љиљана88
3.Ранковић НевенаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацЂерић Марија88
4.Крсмановић НиколинаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана87
5.Станић ЂурђицаОШ „Јoван Цвијић“Лозница/ЛoзницаЂуканoвић Ана86
6.Богдановић ЛенаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена85
7.Дакулoвић СрђанОШ „Дoситеј ОбрадoвићЛозница/КлупциМаксимoвић Милева84
8.Живановић МихаилоОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана84
9.Панић НинаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана84
10.Стoјанoвић ДуњаОШ „Анта Бoгићевић“Лозница/ЛoзницаРадулoвић Јoвo83
11.Милутинoвић ОгњенОШ „Дoситеј Обрадoвић“Лозница/КлупциМаксимoвић Милева83
12.Лазић АндрејОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацМирковић Велинка83
13.Манојловић АњаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана82
14.Поповић АндрејОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана82
15.Драгићевић ТатјанаОШ „Мика Митрoвић“Лозница/БрезјакМаксимoвић Милева82
16.Живановић ОгњенОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацТеодоровић Мирјана81
17.Андрић БожидарОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацТеодоровић Мирјана81
18.Спремић МагдаленаОШ „Мика Митрoвић“Лозница/БрезјакМаксимoвић Милева81
19.Савкић ТадаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела81
20.Алексић ФилипОШ „Браћа Рибар“Мали Зворник /Доња БоринаМаврак Сања79
21.Перовић НаташаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацТеодоровић Мирјана79
22.Јoкичић ОгњенОШ „Краљ Александар I Карађорђевић“Лозница/Јадранска ЛешницаГаврилoвић Љиљана79
23.Грујић НаталијаОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацЈовановић Оливера79
24.Ћирић ФилипОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацЂурић Бранислава78
25.Марковић БогданОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела75
26.Ивановић ОгњенОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацЂурић Бранислава74
27.Миланoвић МаркoОШ „Јoван Цвијић“Лозница/ЛoзницаЂуканoвић Ана74
28.Лукић УрошОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацЈовановић Оливера74
29.Протић ТамараОШ „Боривоје Ж. Милојевић“Купањ/КрупањВасиљевић Вера73
30.Матић МихаилоОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацГлигорић Миња73
31.Срећкoвић НађаОШ „Анта Бoгићевић“Лозница/ЛoзницаРадулoвић Јoвo72
32.Стеванoвић ДијанаОШ „Јoван Цвијић“Лозница/ЛoзницаЂуканoвић Ана72
33.Љубичић ЂорђеОШ „Мајур“Шабац/МајурПанић Мирослав72
34.Вујанић НиколинаОШ „Војвода Степа“Шабац/ЛиполистКандић Љиљана71
35.Петровић МаријаОШ „Жика Поповић“Владимирци/ВладимирциМилић Здравка71
36.Јовановић СтрахињаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена71
37.Ђурковић СтефанОШ „Никола Тесла “Богатић/ДубљеАнтонић Ивана71
38.Полић ИванаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана71
39.Живановић НаталијаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацЂерић Марија71
40.Петровић ДраганаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка69
41.Бајић НемањаОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваМихаиловић Слађана69
42.Марић МилицаОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваИлинчић Љиљана69
43.Станковић НинаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена68
44.Јосиповић КатаринаОШ „Мајур“Шабац/МајурЈоцић Роса68
45.Пантелић МиланОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникТомић Александра67
46.Пајић ИванаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела67
47.Остојић ИванаОШ „Мика Митровић“Богатић/БогатићКовић Милица66
48.Будимировић ТијанаОШ „Цветин Бркић“Богатић/ГлушциАнтонић Ивана66
49.Поповић НемањаОШ „Јован Цвијић “Владимирци/ДебрцМилосављевић Иванка65
50.Живковић МаријаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацМирковић Велинка65
51.Влаховић ВладиславОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена64
52.Самуровић СтефанОШ „Краљ Александар Карађорђевић“Шабац/ПрњаворКалабић Миланка64
53.Станисављевић МладенОШ „Жика Поповић“Владимирци/ВладимирциВелисављевић Братислава63
54.Севић МилицаОШ „Јoван Цвијић“Лозница/ЛoзницаЂуканoвић Ана62
55.Марковић НаташаОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацЈовановић Оливера62
56.Јефтенић ВањаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана57
57.Поповић НемањаОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваИлинчић Љиљана56
58.Јовановић ДавидОШ „Стеван Филиповић“/Мали Зворник/РадаљЧикарић Драган52
59.Јаковљевић КатаринаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка48
VI RAZRED

VI RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученикаОсновна школаОпштина

/место

Презиме и име наставникаБрој бод.
1.Игњатовић ВукОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана98
2.Лазаревић СтефанОШ „Јован Цвијић“Лозница/ЛозницаЛазић Мирјана91
3.Петрушић ДраганаОШ „Вук Караџић“Богатић/БадовинциЈакшић Драгана88
4.Гудић ЂурђинаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина87
5.Јаковљевић КристинаОШ „Анта Богићевић“Лозница/ЛозницаЋосић Јустина86
6.Гавриловић КатаринаОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацГлигорић Миња85
7.Илић МатијаОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацМихаиловић Мирко85
8.Ђерић МиланОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела85
9.Зорбић ТамараОШ „Цветин Бркић“Богатић/ГлушциАнтонић Ивана84
10.Палежевић НиколаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцМарина Поповић83
11.Глигорић ЛенаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацБудимировић Вујанић Даница82
12.Вучетић ЈованОШ „Анта Богићевић“Лозница/ЛозницаЋосић Јустина81
13.Пајић АлександраОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацРадаковић Маријана79
14.Јаковљевић МаријанаОШ „Мика Митровић“Лозница/БрезјакМаксимовић Милева79
15.Пајић ДијанаОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацЂурић Бранислава77
16.Илић БорисОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана77
17.Влајковић МихаилоОШ „Петар Тасић“Лозница/ЛешницаМихаиловић Драгана77
18.Ђурашиновић МаријаОШ „Јанко Веселиновић“Богатић/Црна БараПајић Гордана76
19.Јовановић МилицаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацЂерић Марија76
20.Ћосић СтрахињаОШ „Вук Караџић“Лозница/ЛозницаСтефановић Миланка74
21.Васић ЕленаОШ „Жика Поповић“Владимирци/ВладимирциМилић Здравка74
22.Нишевић ЈанаОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацРадаковић Маријана74
23.Гаврић АнђелаОШ „Мајур“Шабац/МајурПанић Мирослав74
24.Ерић НиколинаОШ „Јанко Веселиновић“Богатић/Црна БараПајић Гордана73
25.Марић ЛенкаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацБудимировић Вујанић Даница73
26.Петровић МилицаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена73
27.Цвејић ЛенкаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацБудимировић Вујанић Даница71
28.Митровић ЈованОШ „14. октобар“Лозница/ДрагинацВиторовић Нада68
29.Зечевић АлексејОШ „Вера Благојевић“Лозница/Бања КовиљачаДавидовски Весна67
30.Мићић ТијанаОШ „Мика Митровић“Лозница/БрезјакМаксимовић Милева67
31.Илић ЈованаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана67
32.Остојић АлексаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка66
33.Горданић ДуњаОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникТомић Александра65
34.Пантелић ИванаОШ „Бранко Радичевић“Мали ЗворникТомић Александра65
35.Матић МаркоОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана65
36.Ђорђевић ВикториаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела64
37.Митровић НиколаОШ „14. октобар“Лозница/ДрагинацВиторовић Нада63
38.Љековски НемањаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена63
39.Дубљанин ОлгаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацВукосавовић Данијела63
40.Јањатовић ЈованаОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацЈовановић Оливера61
41.Станимировић НиколинаОШ „Анта Богићевић“Лозница/ЛозницаЋосић Јустина60
42.Ђукановић МаркоОШ „Доситеј Обрадовић“Лозница/КлупциМаксимовић Милева58
43.Ковић МихаилоОШ „Мика Митровић“Богатић/БогатићКовић Милица58
44.Мићић МинаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана58
45.Пајић ХеленаОШ „Боривоје Ж. Милојевић“Крупањ/КрупањМитровић Нада56
46.Дакић ИлијаОШ „Краљ Александар Карађорђевић“Шабац/ПрњаворКалабић Миланка56
47.Теофиловић ТинаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка52
48.Томић ЈеленаОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникТомић Александра50
49.Симеуновић ИванаОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваМихаиловић Слађана50
50.Лукић ТатјанаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка45
51.Пајић АнаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Миленаs
VII RAZRED

VII RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученикаОсновна школаОпштина

/место

Презиме и име наставникаБрој бод.
1.Тадић СтефанОШ „Мика Митровић“Богатић/БогатићАнтонић Љиљана92
2.Радојчић ДариоОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацПалинкаш Јелена91
3.Илић ЈеленаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацМирчић Милена89
4.Колаковић ДанилоОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацГлигорић Миња89
5.Мијатовић ТеодораОШ „Мика Митровић“Богатић/БогатићКовић Милица89
6.Шушић ЈеленаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацПалинкаш Јелена86
7.ПалежевићБојанаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина85
8.Вујковић МилицаОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникПантовић Драгица83
9.Живковић АндријаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина83
10.Крсмановић НиколаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана83
11.Антонић МилицаОШ „Боривоје Ж. Милојевић“Крупањ/КрупањМитровић Нада82
12.Симић МилицаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана82
13.Јацановић ЂурђаОШ „Јован Цвијић“Шабац/ЗмињакЂевић Хаднађев Данка82
14.Гајић ХеленаОШ „Јован Цвијић“Лозница/ЛoзницаЛазић Мирјана82
15.Пауновић ЛукаОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацЈовановић Оливера82
16.Арсеновић ЈованаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана82
17.Марковић БраниславОШ „Мајур“Шабац/МајурЈоцић Роса81
18.Савић НиколаОШ „Мајур“Шабац/МајурЈоцић Роса81
19.Станковић НиколинаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана80
20.Вилотић ЛазарОШ „Лаза К. Лазаревић“Шабац/ШабацПавловић Светлана80
21.Исаиловић СофијаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина79
22.Ерић НаталијаОШ „Мика Митровић“Богатић/БогатићМилица Ковић78
23.Весић АндријанаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаПетровић Светлана77
24.Игњатовић ИваОШ „Ната Јеличић“Шабац/ШабацМихаиловић Мирко76
25.Пантелић НемањаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацАнтонић Љиљана76
26.Лукић ВањаОШ „Петар Враголић“Љубовија/УзовницаВасић Цветко74
27.Обрадовић ЈованаОШ „Јеврем Обреновић“Шабац/ШабацТеодоровић Мирјана73
28.Маринковић СараОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваМијић Љиљана72
29.Теодоровић ТамараОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина72
30.Лазаревић ИванОШ „Дoситеј ОбрадoвићЛозница/КлупциДобрић Братислава70
31.Бирташевић АнаОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваИлинчић Љиљана70
32.Спасојевић АњаОШ „Стеван Филиповић“Мали Зворник/РадаљЧикарић Драган64
33.Пауновић ВераОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваИлинчић Љиљана60
34.Пуретић ТеодораОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваИлинчић Љиљана59
35.Нинковић АнђелаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваКрстић Раденка43
36.Средојевић АњаОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникПантовић Драгица
37.Арсеновић ДаницаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацСрдановић Бојана
38.Станић ТoмиславОШ „Јован Цвијић“Лозница/ЛoзницаЛазић Мирјана
VIII RAZRED

VIII RAZRED

Ред

бр.

Презиме и име ученикаОсновна школаОпштина

/место

Презиме и име наставникаБрој бод.
1.Радовић МинаОШ „Јoван Цвијић“Лозница/ЛозницаМирјана Лазић82
2.Огњеновић СлободанкаОШ „Јанко Веселиновић“Богатић/Црна БараПајић Гордана81
3.Паунић ТеодораОШ „Вук Караџић“Богатић/БадовинциЈакшић Драгана79
4.Шестић АндрејОШ „Мајур“Шабац/МајурРоса Јоцић71
5.Костић НемањаОШ „Николај Велимировић“Шабац/ШабацДанијела Вукосавовић71
6.Милијанчевић АндријанаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина69
7.Ћирић АнаОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацБранислава Ђурић67
8.Мијатовић АнаОШ „Стојан Новаковић“Шабац/ШабацЉиљана Антонић67
9.Петровић ФилипОШ „Војвода Степа“Шабац/ЛиполистЉиљана Кандић66
10.Аничић ТинаОШ „Анта Бoгићевић“Лозница/ЛозницаЈустина Ћосић64
11.Јездић ЈеленаОШ „Браћа Рибар“Мали Зворник/Доња БоринаМаврак Сања62
12.Миловановић АнђелаОШ „Јанко Веселиновић“Богатић/Црна БараПајић Гордана62
13.Тешић АнтонелаОШ „Кадињача“Лозница/ЛозницаЗорица Полић61
14.Спасојевић МихајлоОШ „Бранко Радичевић“Мали Зворник/Мали ЗворникПантовићДрагица60
15.Ковачевић ЈаковОШ „Жика Поповић“Владимирци/ВладимирциВелисављевић Братислава60
16.Миловановић АнђелаОШ „Јован Цвијић“Владимирци/ДебрцПоповић Марина60
17.Срдановић ОлгицаОШ „Краљ Александар Карађорђевић“Шабац/ПрњаворМиланка Калабић59
18.Бељић ТамараОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаСветлана Петровић59
19.Драгић НаташаОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацБранислава Ђурић57
20.Симеуновић КатаринаОШ „Јанко Веселиновић“Шабац/ШабацБојана Срдановић57
21.Васић МиленкоОШ „Свети Сава“Лозница/Липнички ШорМилинко Пантић57
22.Томић ЖељкоОШ „Милош Гајић“Мали Зворник/АмајићЈањић Марија56
23.Дрезгић ТеодораОШ „Никола Тесла“Богатић/ДубљеСтевановић Јелена56
24.Петровић ЂурђинаОШ „Боривоје Ж. Милојевић“Крупањ/КрупањВинка Маринковић55
25.Бојић МаријаОШ „Браћа Рибар“Мали Зворник/Доња БоринаМаврак Сања54
26.Драгићевић ИванаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаСветлана Петровић53
27.Јездимировић ГеоргинаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваРаденка Крстић51
28.Трифковић СтефанОШ „Вук Караџић“Шабац/ШабацБранислава Ђурић49
29.Стевановић СофијаОШ „Жикица Јовановић Шпанац“Крупањ/Бела ЦркваРаденка Крстић44
30.Јевремовић СањаОШ „Петар Враголић“Љубовија/ЉубовијаСветлана Петровић43
31.Васић АлександраОШ „Мића Станојловић“Коцељева/КоцељеваМихаиловић Слађана

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.